TOPlist

Webhosting

Module error
SILVESTROVSKÝ BĚH 2013 - VÝSLEDKY

silvestrovský behTTS Osek n.B. společně se SMSF Splavsko uspořádalo již 6. ročník Silvestrovského běhu, který startoval 31.12. 2013 ve 12:00 od Restaurace U Splavu. I za nepříznivého počasí do závodu na 9,5 km odstartovalo 91 dospělých a do závodu na 1 km 11 dětí.

Povrch: asfalt+terén

Popis tratě: Rovinatá trať vede střídavě po silnici a v terénu přes Lipník n.B., po cyklostezce podél Bečvy na osecký most a zpět k oseckému splavu.

Startovné: 50 Kč

Občerstvení: čaj, pivo, zabijačkové speciality ...

Výsledky 2012 "ZDE"

Report 2012

Oddíl TTS společně se SMSF Splavsko uspořádal již 5.ročník Silvestrovského běhu. Ten odstartoval v pondělí 31. 12. 2012 ve 12:00 od restaurace U Splavu v Oseku nad Bečvou. Do hlavního závodu na trati 9,5 km odstartovalo rekordních 96 běžců, do dětského závodu na 0,5 km taktéž rekordních 10 běžeckých nadějí.

Report 2011

TTS Osek n.B.  společně se SMSF Splavsko uspořádali u oseckého jezu již 4. ročník Silvestrovského běhu, který startoval 31.12. 2011 ve 12:00 od restaurace U Splavu. Do závodu odstartovalo 82 závodníků a závodnic. Nejrychlejším mužem se stal, stejně jako v roce 2009, Josef Sedláček z Tučap v čase 36:30 min. a první ženou v cíli byla Jarmila Palíšková z SK Salix Grymov v čase 44:57 min.. V mezičase před vyhlášením umístěných proběhla jako každoročně otužilecká show klubu místních zimních plavců. Zabijačkové speciality stejně jako před rokem připravili manželé Kopeční z Oseka, zázemí a pitný režim zajistila restaurace U Splavu a ceny pro umístěné věnovali: Vinotéka u Františka a Tj Sokol Osek n.B.

Report 2009

TTS společně se SMSF Splavsko poslední den roku 2009 uspořádal 2.ročník Silvestrovského běhu.
A ač tomu počasí vůbec nenasvědčovalo na startu se sešlo rekordních 56 vytrvalců. Nejrychlejším mužem se stal Josef Sedláček z Tučap v čase 39 min. a první
ženou v cíli byla domácí Monika Kopečná v čase 52:05 min.. V mezičase před vyhlášením umístěných a tombolou proběhla i otužilecká show klubu místních zimních plavců.
Zabijačkové speciality stejně jako před rokem připravili manželé Kopeční z Oseka, zázemí a pitný režim zajistila restaurace U splavu a ceny do tomboly
věnovali: Vinotéka u Františka, bratři Dohnalovi, Martin Hrazdíra, Milan Urban a Tj Sokol Osek n.B.

Report 2008

31. prosince 2008 ve 12:00 odstartoval u oseckého jezu 1.ročník Silvestrovského běhu, který pro všechny nadšence z okolí uspořádali
Tj Sokol Osek n.B. a SMSF Splavsko. Na startu se sešlo úctyhodných 32 vytrvalců, kteří se vydali na 10 km okruh vedoucí přes Lipník n.B.,
Nové Dvory a podél Bečvy zpět k oseckému jezu.
Všichni závodníci doběhli v časovém limitu, který byl stanoven „do ohňostroje“. Jako první byl v cíli v čase 42 min. Jakub Chmelíček
následovaný Michalem Dvorským a třetí doběhnul Václav Váňa. Nejrychlejší ženou byla Olga Čechmánková následovaná Ladou Machačovou.
Po absolvování trati čekalo na závodníky občerstvení ve formě zabijačkových specialit, punče a pěnivého moku. Pořadatelé děkují všem
za účast a těší se na shledanou při dalším ročníku.